Kde nás najdete? Zakázkové oddělení: 499 320 459, technická kancelář: 608 075 005, 281 017 369
Kde chybí prevence,
hasiči nepomohou!
34
LET

Projekty financované EU

Společnost  J. SEIDL a spol. s.r.o. v roce 2018 realizuje projekt v rámci programu Inovační vouchery:

TESTOVÁNÍ PEVNOSTI SPOJŮ POVRCHOVÝCH ÚPRAV KONSTRUKCÍ

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Společnost  J. SEIDL a spol. s.r.o. roce 2017 realizuje dva projekty v rámci programu Inovační vouchery:

  1. Zkoušky požární odolnosti ochrany ocelových sloupů a nosníků – s cílem provedení zkoušky požární odolnosti na požadovaném počtu vzorků ocelových sloupů a nosníků /systém ochrany Ordexal/.
  2. Zkoušky požární odolnosti systémů pro ochranu konstrukcí – s cílem provedení zkoušky požární odolnosti na požadovaném počtu vzorků).

Projekty s názvem “ Zkoušky požární odolnosti ochrany ocelových sloupů a nosníků“  a „Zkoušky požární odolnosti systémů pro ochranu konstrukcí“ jsou spolufinancovány Evropskou unií. 

Přílohy ke stažení

Energetická opatření budov v areálu firmy J. SEIDL a spol., s.r.o.

Firmě J. SEIDL a spol., s.r.o. bylo vydáno Rozhodnutí o poskytnutí dotace z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Cílem podpořeného projektu je provedení energetických úspor budov v areálu firmy, administrativní budovy a výrobní haly. Projekt je spolufinancován  Evropskou unií, poskytovatelem dotace je Ministerstvo průmyslu a obchodu. Vlastní realizace projektu bude probíhat v letech 2017 a 2018. Věříme, že výsledek projektu bude pro naši firmu přínosem.