Kde nás najdete? Zakázkové oddělení: 499 320 459, technická kancelář: 608 075 005, 281 017 369
Kde chybí prevence,
hasiči nepomohou!
31
LET

Altán u plotu

Publikováno dne 1. 6. 2015

OTÁZKA: dobrý den chtěla bych se zeptat cca před rokem jsme postavily altán 12m2 a 1m od sousedního plotu s tím že s altánem souhlasil. Po jeho dokončení mu začal vadit a nahlásil to na stavebním úřadě a my samozřejmě že nemáme žádný dokumenty o souhlasu. Chtěla bych se vás zeptat jestli tato situace se dá nějak řešit moc krát děkuji

ODPOVĚĎ: Zkuste si podat patřičnou žádost s odkazem na §25, bod 6 vyhlášky 501/2006 Sb. v platném znění, ale bude záležet na místní zástavbě a posouzení stavebním úřadem.

Ing. Petr Bohuslav

Sdílejte článek

Další články v sekci Poradna v oblasti požární ochrany staveb