Kde nás najdete? Zakázkové oddělení: 499 320 459, technická kancelář: 608 075 005, 281 017 369
Kde chybí prevence,
hasiči nepomohou!
31
LET

Četnost revize hlásičů EPS

Publikováno dne 17. 3. 2010

OTÁZKA: Dobrý den, mám dotaz, kolikrát do roka se musí ze zákona provádět revize EPS hlásičů na hotelu? Prosím podložit zněním zákona – ev.odkaz. Děkuji.

ODPOVĚĎ: EPS patří mezi t.zv. vyhrazená PBZ, jejichž provoz a kontroly upravuje vyhláška MV č. 246/2001Sb. Podstatné části, týkající se EPS naleznete v § 1, čl. e), §4, čl. 3a; o kontrolách a revizích se dočtete v § 7, čl. 4 a § 8, čl. 1a a 1 b.

Eduard Vašátko

Sdílejte článek

Další články v sekci Poradna v oblasti požární ochrany staveb