Kde nás najdete? Zakázkové oddělení: 499 320 459, technická kancelář: 608 075 005, 281 017 369
Kde chybí prevence,
hasiči nepomohou!
32
LET

Odstupové vzdálenosti

Publikováno dne 9. 3. 2011

OTÁZKA: Dobrý den, prosím Vás mohl byste mi zdělit kde ve stavebním zákoně se dovím jaké jsou odstupové vzdálenosti od hranice pozemku ? Děkuji.

ODPOVĚĎ: Tuto problematiku řeší vyhl. 501/2006 Sb., § 25, v platném znění vyhl. 269/2009 Sb.   Z požárního hlediska vyhl. 23/2008 Sb. § 11 a ČSN 73 0810 čl. 10.x.x.

Ing. Petr Bohuslav

Sdílejte článek

Další články v sekci Poradna v oblasti požární ochrany staveb