Kde nás najdete? Zakázkové oddělení: 499 320 459, technická kancelář: 608 075 005, 281 017 369
Kde chybí prevence,
hasiči nepomohou!
32
LET

Umístění vnějšího hydrantu

Publikováno dne 15. 2. 2016

OTÁZKA: Dobrý den, jaká je min požárně bezpečnostní vzdálenost vnějšího nadzemního nebo podzemního hydrantu od výrobního či nevýrobního objektu? Děkuji.

ODPOVĚĎ: Tato vzdálenost není číselně stanovena, doporučuje se však mimo požárně nebezpečný prostor objektu, případně požárního úseku.  (čl. 5.12 ČSN 73 0873)

Ing. Petr Bohuslav

Sdílejte článek

Další články v sekci Poradna v oblasti požární ochrany staveb