Kde nás najdete? Zakázkové oddělení: 499 320 459, technická kancelář: 608 075 005, 281 017 369
Kde chybí prevence,
hasiči nepomohou!
32
LET

Začlenění provozovaných činností

Publikováno dne 20. 10. 2013

OTÁZKA: Dobrý den, mám dotaz ohledně začlenění provozovaných činností podle požárního nebezpečí dle Z.133/1985 Sb. Jedná se o polikliniku(1.PP a, 1.Np a 2.NP) a nevím jak ji začlenit- se zvýšeným nebo bez zvýšeného požárního nebezpečí?A pokud v objektu polikliniky jsou prostory které Polilkinika pronajímá, budou i ty to prostory začleněny stejně jako poliklinika, např. pokud by se jednalo o zvýšené požární nebezpečí podle písm.h) ? Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ: Polikliniku bych začlenil podle §4, odst. 2, bodu H – se zvýšeným požárním nebezpečím (podle vyhlášky 369/2001 Sb. jsou všechna zdravotnická zařízení určená pro osoby se sníženou chopností orientace a pohybu), komerční prostory dle jejich určení k pronájmu. Budou -li prázdné a nepronajaté – bez zvýšeného požárního nebezpečí.

Ing. Petr Bohuslav

Sdílejte článek

Další články v sekci Poradna v oblasti požární ochrany staveb