Kde nás najdete? Zakázkové oddělení: 499 320 459, technická kancelář: 608 075 005, 281 017 369
Kde chybí prevence,
hasiči nepomohou!
31
LET

Zařízení autonomní detekce a signalizace

Publikováno dne 29. 10. 2010

OTÁZKA: Dobrý den, prosím o odpověd jestli nově navrhovaná půdní nástava bytového domu musí být vybavena zařízením autonomní detekce a signalizace.

ODPOVĚĎ: Půdní nástavba bytového domu, právě tak, jako nově projektovaný bytový dům musí být podle § 16, odst.2 vyhlášky 23/2008 Sb. vybaven zařízením autonomní detekce a signalizace. Podrobnější údaje naleznete v citované vyhlášce a přílohách.

Eduard Vašátko

 

Sdílejte článek

Další články v sekci Poradna v oblasti požární ochrany staveb