Kde nás najdete? Zakázkové oddělení: 499 320 459, technická kancelář: 608 075 005, 281 017 369
Kde chybí prevence,
hasiči nepomohou!
31
LET

Značení dveří

Publikováno dne 4. 2. 2015

OTÁZKA: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat podle jaké vyhlášky mají(jestli ovšem musí) být číslovány vstupní dveře do bytů a číslování kanceláří. Předem děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ: Bojím se, že Váš dotaz nijak nesouvisí s požární ochranou, takže se budete muset obrátit jinam. Pro jistotu – požární uzávěry jsou povinně značeny podle §5 vyhlášky 202/1999 Sb.

Ing. Petr Bohuslav

Sdílejte článek

Další články v sekci Poradna v oblasti požární ochrany staveb